KURUMSAL

Firmamız Hakkında

- 1980'li yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Hüsamettin Ağdağ, 1990'lı yıllarda kurumsallaşarak Ağdağ İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketini kurmuştur.

- Kalite anlayışından ödün vermeden bir çok projeye imza atan Ağdağ İnşaat, Endüstriyel yapılar, Çelik yapılar, Prefabrik yapılar, Toplu Konutlar, Kamu İnşaatları, Alışveriş Merkezleri alanında uzmanlaşmıştır.

- Ağdağ İnşaat, mimar ve mühendislerin yüksek prestij binaları gibi özel ihtisas isteyen her nevi tasarımlarını standart dizayn ve detaylara bağlı kalmadan modern yapı tekniği ile birlikte yapı fiziğini gereksinimlerini gözeterek yerine getirebilen, bilgi ve tecrübeye dönüştüren bir ihtisas firmasıdır.

- Ağdağ İnşaat, kaliteli malzeme ve kalifiye işçilik öğelerini birleştirerek yapıyı kullananın mutluluğu için çalışanların mutluluğu esasına göre hareket eder.

- Ağdağ İnşaat, müşteri talep ve isteklerine, projeciye ve onun fikirlerine saygı ile her boyuttaki inşaat taahhüt işini sahada aynı titizlik, düzen ve disiplin ile uygulamayı ana ilkesi olarak görmektedir.

- İdealimiz; günümüze kadar taşıdığımız ilke ve prensiplerimizle tüm müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaya her gün bir önceki günden daha iyi ve gelişmiş olarak devam etmektedir.

- Uzmanlaşmış kadrosu, teknolojik altyapısı ve gelişimi sürekli takip etmeye dayalı vizyonu ile fark oluşturmayı ilke edinen Ağdağ İnşaat, güven ve kaliteyi uygun koşullarda sunabilmenin mümkün olduğunu ispatlamıştır.

- Yıllara dayalı deneyimin tüm departmanları ile Ağdağ İnşaat markası altında toplanması ardından firma, fabrika, işyeri, özel ve kamu hizmet binaları, çevre ve hacim düzenlemeleri altyapı / üstyapı çözümleri alanlarından faaliyetlerine yurt sathında çeşitli platformlarda gerçekleştirmektedir.

- Totplam kalite anlayışına duyduğu inançla kurumsallaşmış yapısı ve eğitimli, tecrübeli kadro ile kaliteli hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite güvenliğini TS EN ISO 9001 kalite güvence sistemi OHSAS 18001 iş ve sağlık güvenliği yönetim sistemleri TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemiyle belgelemiştir.

- Avrupa ve dünya normlarında çizgi üstü bina, mekan ve çözümler üreten Ağdağ İnşaat proje geliştirdiği bölgelerde emsal oluşturmayı görev edinmiştir.

Firmamız Hakkında